Skoda platforma leasingowania samochodów online

Skoda uruchomiła innowacyjną platformę online oferującą auta w leasingu – zarówno dla nabywców firmowych, jak i indywidualnych. Kupujący mogą wybrać teraz swój nowy samochód przez internet, bez wychodzenia z domu, ograniczając formalności do minimum.

Pionierskie rozwiązanie Skody stanowi odpowiedź na zmieniające się trendy konsumenckie. Platforma dostępna jest pod adresem internetowym www.sklep.skoda-auto.pl.

Debiutujemy na rynku z nowoczesnym rozwiązaniem, po jakie nie sięgnął wcześniej nikt inny. Będąc blisko naszych klientów oraz ich potrzeb, rozumiemy jak bardzo cenią oni swój czas, wygodę i coraz chętniej zakupów dokonują przez Internet. To z myślą o nich uruchomiliśmy platformę online oferującą samochody w leasingu. To intuicyjne narzędzie, które udowadnia, że jako lider rynku motoryzacyjnego nie tylko rozumiemy trendy, ale i chcemy je wyznaczać – mówi Klaudyna Gorzan, kierownik ds. PR marki Skoda.

Według raportu „E-commerce w Polsce 2018. Gemius dla e-Commerce”, odsetek internautów robiących zakupy online wzrósł w poprzednim roku do 56 proc.

Platforma pozwala klientom marki dokonywać wyboru samochodu szybko i w komfortowych warunkach, bez wychodzenia z domu. Z dowolnego miejsca można zapoznać się z bazą dostępnych pojazdów w leasingu. Cały proces, począwszy od wybrania modelu samochodu, a kończąc na uzyskaniu zgody na leasing, odbywa się online. Pierwsza wizyta w salonie Skody może nastąpić dopiero przy odbiorze auta. Ile czasu potrzeba na sfinalizowanie operacji? Skoda szacuje, że maksymalnie 2 tygodnie, licząc od momentu wyboru pojazdu na stronie internetowej.

Skoda Karoq i Kodiaq
Aplikacja pozwala przeprowadzić praktycznie cały proces leasingowania samochodu online, bez wychodzenia z domu. W salonie można pojawić się dopiero po odbiór samochodu. Na zdjęciu: Skoda Karoq i Kodiaq.

Oferta przeznaczona jest zarówno dla osób prowadzących działalność gospodarczą, jak i dla klientów indywidualnych. Wraz z platformą Skoda prezentuje bowiem kolejną nowość – leasing konsumencki. Teraz klient indywidualny, podobnie jak biznesowy, będzie mógł wziąć na określonych przez siebie warunkach samochód w leasing.

Leasing konsumencki Skody oferuje kupującym korzyści, które były dostępne do tej pory jedynie dla przedsiębiorców. Klienci indywidualni mogą sfinansować zakup nowego auta online poprzez Skoda Leasing Niskich Rat, w ramach Skoda Financial Services. Ten leasing opiera się na podobnych zasadach, co dotychczas oferowany produkt, ale jego warunki są jeszcze bardziej korzystne. Warto wspomnieć, że w produkcie Skoda Leasing Niskich Rat w trakcie trwania umowy klient spłaca jedynie przewidywaną utratę wartości auta, a nie jego pełną cenę. Na zakończenie może uregulować pozostałą do zapłaty kwotę jednorazowo lub po prostu oddać samochód. Jeśli zdecyduje się na zwrot, może wybrać kolejny model na równie atrakcyjnych zasadach i ponownie cieszyć się nową Skoda prosto z salonu przez kolejne 2, 3 albo 4 lata – dodaje Michał Dyc, Dyrektor Sprzedaży Detalicznej Volkswagen Financial Services.

Platformę online oferująca nowe Skody w leasingu znajdziesz jest pod adresem www.sklep.skoda-auto.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj