Porsche 911 GT3 z pakietem Touring nadal ma 510 KM, ale jest za to pozbawione rozbudowanego tylnego skrzydła. Zobacz test tego niemieckiego auta sportowego.

Porsche 911 GT3 Touring zostało zaprezentowane w zeszłym miesiącu. Na tle „zwykłego” GT3 wyróżnia się brakiem charakterystycznego tylnego skrzydła, które zostało zastąpione przez elektrycznie wysuwany spojler. Dodatkowymi wyróżnikami tej wersji są srebrne listwy z anodowanego aluminium wokół bocznych szyb oraz przedni zderzak w kolorze nadwozia.

Obecność pakietu Touring nie zmienia natomiast niczego w kwestii źródła napędu – to nadal wolnossący bokser o pojemności 4,0 l, który rozwija 510 KM i 470 Nm. Ten 6-cylindrowy silnik może współpracować z 6-biegową ręczną skrzynią lub 7-stopniową przekładnią PDK, a siła napędowa jest kierowana na tylne koła. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h trwa zaledwie 3,4 s, a prędkość maksymalna wynosi 318 km/h.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o tym samochodzie, to zachęcamy do obejrzenia recenzji przygotowanej przez Rory’ego Reida, byłego prezentera Top Gear:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj