NowościAktualnościNowe Fiaty dostępne od ręki. Kilkaset ofert w jednym miejscu!

Nowe Fiaty dostępne od ręki. Kilkaset ofert w jednym miejscu!

W czasach, gdy na odbiór zamówionego samochodu trzeba czekać nawet kilkanaście miesięcy, warto zainteresować się autami, które stoją u dealerów. Dowiedz się więcej na ten temat.

Pandemia koronawirusa wyraźnie wpłynęła na kształt rynku nowych samochodów. Przerwane łańcuchy dostaw i ograniczona dostępność półprzewodników oraz wynikające z tego opóźnienia w produkcji spowodowały, że na zamówione auto trzeba czekać kilka, a nawet kilkanaście miesięcy. Obecnie sytuacja nieco się już poprawiła, ale zdaniem ekspertów minie jeszcze sporo czasu zanim wróci do stanu sprzed pojawienia się COVID-19.

Obecnie aby skrócić okres oczekiwania na zamówiony samochód, część producentów sugeruje rezygnację z niektórych elementów wyposażenia, jak np. światła LED czy zaawansowane multimedia. Jednak co w przypadku, gdy nie chcemy iść na ustępstwa, a przy tym zależy nam na jak najszybszym odbiorze auta?

Tutaj z pomocą przychodzą nam specjalne programy przygotowane przez importerów, takie jak Salon Fiat. Na tej stronie, w jednym miejscu i bez wychodzenia z domu, możemy znaleźć wszystkie ogłoszenia sprzedaży samochodów dostępnych u dealerów włoskiej marki w całej Polsce. Aktualnie można wybierać spośród 692 ofert.

salon.fiat.pl

Fiat Tipo – 553 oferty na salon.fiat.pl

Tipo jest najliczniej występującym modelem w internetowym salonie Fiata, dzięki czemu klienci mogą liczyć na naprawdę szeroki wybór. W ofercie znajdziemy wszystkie wersje nadwoziowe (sedan, hatchback 5d, kombi oraz Cross), a także pełną gamę jednostek napędowych (benzynowe i wysokoprężne oraz Hybrid z tzw. miękką hybrydą). Ceny zaczynają się już od 67 900 zł.

Fiat Tipo Sedan – auta dostępne od ręki

Fiat Tipo Hatchback – auta dostępne od ręki

Fiat Tipo SW – auta dostępne od ręki

Fiat Tipo Cross – auta dostępne od ręki

Fiat Tipo - gama
Atutem Fiata Tipo jest szeroka gama wersji nadwoziowych i wyposażeniowych.

Fiat 500 BEV – 34 oferty na salon.fiat.pl

Osoby szukające elektrycznej „Pięćsetki” także bez problemu powinny znaleźć auto dla siebie. Samochody dostępne u dealerów występują w dwóch wersjach nadwoziowych – klasyczny hatchback oraz wariant 3+1, a oferta obejmuje m.in. premierową odmianę La Prima oraz specjalną RED. Ceny tego modelu startują od 115 500 zł.

Fiat 500 BEV – auta dostępne od ręki

Fiat 500 – 61 ofert na salon.fiat.pl

Produkowana w Polsce, poprzednia generacja „Pięćsetki” nadal jest w sprzedaży, choć obecnie występuje już tylko w jednej wersji silnikowej – 1.0 Hybrid o mocy 70 KM z manualną skrzynią biegów. Na szczególną uwagę zasługują egzemplarze w specjalnej wersji RED, która oprócz atrakcyjnej stylizacji oferuje też panoramiczny szklany dach w standardzie. Ceny od 57 100 zł.

Fiat 500 – auta dostępne od ręki

Fiat Panda – 23 oferty na salon.fiat.pl

Liczba ogłoszeń z Pandami wydaje się skromna, jednak wybór okazuje się całkiem szeroki. W internetowym salonie Fiata znajdziemy bowiem zarówno auta z silnikiem 1.0 Hybrid (70 KM), jak i ciekawy wariant 1.2 (69 KM) z instalacją gazową oraz wersję z motorem 0.9 TwinAir (85 KM) i napędem 4×4. Ceny za ten model zaczynają się od 54 800 zł.

Fiat Panda – auta dostępne od ręki

Fiat 500X Yacht Club Capri
Fiat 500X Yacht Club Capri to crossover z materiałowym, otwieranym dachem.

Fiat 500X – 19 ofert na salon.fiat.pl

Atrakcyjnie prezentuje się też oferta Fiata 500X, mimo że obejmuje tylko kilkanaście ogłoszeń. Klienci mają bowiem do wyboru ciekawe wersje, w tym m.in. sportowo stylizowaną Sport, uterenowioną Cross, specjalną RED z nowym silnikiem 1.5 Hybrid (130 KM) oraz wyjątkową Yacht Club Capri z miękkim, odsuwanym dachem. Ceny od 89 900 zł.

Fiat 500X – auta dostępne od ręki

Fiat 500L – 2 oferty na salon.fiat.pl

Osoby zainteresowane zakupem Fiata 500L mają do wyboru dwa auta. Oba egzemplarze kosztują 89 800 zł, są w wersji Sport i zostały wyposażone w wolnossący silnik benzynowy 1.4 16V o mocy 95 KM. Warto dodać, że ten model nie jest już dostępny do zamawiania, dlatego warto pospieszyć się z zakupem.

Fiat 500L – auta dostępne od ręki

NEWSY
Polecane
Wybór redakcji