Toyota C-HR GR Sport

W przyszłym roku w salonach sprzedaży zadebiutuje nowa wersja Toyoty C-HR. Sprawdź, czym wyróżnia się odmiana GR Sport.

Dotychczas w gamie Toyoty mogliśmy znaleźć dwa modele sygnowane przez Gazoo Racing (GR Supra i GR Yaris) oraz jedno auto w wersji GR Sport (Corolla). Wkrótce się to jednak zmieni, ponieważ do oferty dołączy sportowo stylizowany C-HR. Sprawdźmy zatem, co ma do zaoferowania ten japoński crossover w wariancie GR Sport.

Toyota C-HR GR Sport

Toyota C-HR GR Sport otrzymała bardziej dynamiczny wygląd. Z przodu nową wersję rozpoznamy po przeprojektowanym zderzaku ze spojlerem o agresywnych liniach i osłonie chłodnicy w kolorze ciemnego chromu. Do tego dochodzą detale, takie jak emblemat marki na czarnym tle, przyciemnione wnętrze reflektorów oraz elementy przedniego pasa wykończone w kolorze Piano Black.

Toyota C-HR GR Sport

Przechodząc do boku, łatwo zauważyć nowe, dedykowane dla tej odmiany, 19-calowe obręczy kół oraz dekoracyjne osłony drzwi w kolorze Piano Black. Z tyłu także znajdziemy znaczek Toyoty z czarnym tłem, elementy wykończenia w kolorze Piano Black oraz zmienioną dolną część zderzaka. Ponadto model C-HR GR Sport będzie dostępny w 7 wyjątkowych dwukolorowych wersjach kolorystycznych, w tym w zupełnie nowym połączeniu szarego lakieru Dynamic Grey z czarnym dachem.

Toyota C-HR GR Sport

We wnętrzu auta również nie zabraknie sportowych akcentów. Skórzana tapicerka z elementami Alcantary otrzymała przeszycia w kolorach czerwonym i szarym, czyli barwach Gazoo Racing. Na desce rozdzielczej pojawiła się listwa dekoracyjna w kolorze Cool Silver, a obszyta perforowaną skórą kierownicą jest zarezerwowana dla tej wersji. Oprócz tego należy jeszcze wskazać przeszycia czerwoną nicią przy lewarku zmiany biegów, nakładki progowe, logotypy GR Sport, przycisk Start z logo GR oraz specjalną animację GR na wyświetlaczu.

Toyota C-HR GR Sport

Jednak stylistyka to nie wszystko, dlatego Toyota C-HR w odmianie GR Sport korzysta ze zmodyfikowanych zawieszenia i układu kierowniczego, a także nowych opon Continental Premium Contact 6. Ogumienie klasy premium zapewnia większą przyczepność przedniej osi i sztywność w zakrętach, co skutkuje również większą stabilnością na drodze i mniejszą podsterownością.

Toyota C-HR GR Sport

Ceny wariantu GR Sport poznamy wraz z prezentacją cennika Toyoty C-HR z roku modelowego 2021. Już dziś wiemy, że na liście wyposażenia standardowego w tej wersji znajdziemy m.in. przyciemniane tylne szyby, inteligentny kluczyk, przednie światła w technologii LED, automatycznie składane lusterka, podgrzewanie przednich foteli oraz elektryczną regulację fotela kierowcy.

Zobacz również:

Toyota C-HR (2020) – opis wersji i cennik

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj