Honda HR-V (2021)

Dziś poznaliśmy kolejną odsłonę Hondy HR-V. Nowy model będzie dostępny wyłącznie z napędem hybrydowym. Dowiedz się więcej.

Honda opublikowała pierwsze zdjęcia trzeciej generacji HR-V. Zgodnie z przewidywaniami nowy model wyróżnia się modną sylwetką w stylu coupe z opadającą linią dachu. Uwagę zwraca także czysta linia nadwozia, pozbawiona głębokich przetłoczeń i ostrych krawędzi.

Honda HR-V (2021)

Japoński producent zapewnia, że Honda HR-V w najnowszym wydaniu oferuje wyjątkowo przestronną kabinę, która zapewnia komfortowe warunki podróży dla czterech dorosłych pasażerów. Dodatkową zaletą wnętrza opisywanego auta jest typowa dla marki funkcjonalność. Mowa tu przede wszystkim o systemie Magic Seats, który daje możliwość składania, podnoszenia i opuszczania tylnych siedzeń, pozwalając tym samym na swobodne kształtowanie przestrzeni ładunkowej.

Kokpit przybrał minimalistyczny formę, jednak nie tak nowoczesną jak w Hondzie e – pod względem designu i rozplanowania instrumentów bliżej mu do aktualnego Jazza, co jest niewątpliwą zaletą dla klientów, którzy cenią sprawdzone rozwiązania. Z pewnością docenią oni także tradycyjny panel klimatyzacji z dużymi pokrętłami oraz zwykłą dźwignię automatu zamiast stosowanego coraz częściej przez konkurentów przełącznika.

Honda HR-V (2021)

Jeśli chodzi o napęd, Honda nie odkryła jeszcze wszystkich kart. Wiemy jedynie, że nowy HR-V będzie hybrydą i taka informacja musi nam na razie wystarczyć. Nieoficjalnie przypuszcza się, że pod maską tego modelu znajdziemy układ hybrydowy z Jazza (benzynowy motor 1,5 l współpracujący z silnikiem elektrycznym, moc systemowa 109 KM).

Honda HR-V (2021)

Honda HR-V (2021)

Więcej szczegółów na temat nowej Hondy HR-V powinniśmy poznać w nadchodzących miesiącach. Rynkowy debiut tego crossovera ma nastąpić pod koniec 2021 roku.

Zobacz również:

Honda HR-V (2020) – opis wersji i cennik

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj