volkswagen tiguan jazda

Jazda próbna pozwala na zapoznanie się z wadami i zaletami pojazdu. Powinna zakończyć się zwróceniem pojazdu właścicielowi. Nie zawsze ma to jednak miejsce…

Starachowiccy policjanci zatrzymali 28-letniego mieszkańca Kielc. Mężczyźnie grozi nawet do 5 lat więzienia. Jest on podejrzany o kradzież SUV-a o wartości 180 tys. złotych. Funkcjonariusze odzyskali skradzione auto, które wróci do właściciela.

Wszystko wydarzyło się na jednym z osiedli w Starachowicach. Na teren posesji 42–latka przyjechał kielczanin z zamiarem kupna jego auta. Przed podjęciem ostatecznej decyzji, mężczyzna udał się na jazdę próbną, z której już nie powrócił. Pokrzywdzony, zaskoczony obrotem sprawy, poinformował o kradzieży starachowickich policjantów.

Redakcja poleca: Kradzieże samochodów w Polsce. Jakie modele najczęściej padają łupem złodziei?

Funkcjonariusze od razu podjęli czynności zmierzające do zatrzymania sprawcy i odzyskania skradzionego volkswagena o wartości 180 tys. złotych. Już w kilkanaście godzin od zgłoszenia policjanci z wydziału dw. z przestępczością przeciwko mieniu i przestępczości Nieletnich zatrzymali 28-letniego sprawcę tej kradzieży oraz ustalili, że auto zostało ukryte w jednym z garaży podziemnych bloku w Kielcach. Skradziony SUV został zabezpieczony i teraz trafi do prawowitego właściciela. Sprawca „zamieszania” usłyszał zarzuty kradzieży pojazdu, za co grozi mu do 5 lat więzienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj