Zlomnik

Oto produkcje, które pojawiły się na YouTube w minionym tygodniu, na które warto zwrócić uwagę.

Złomnik opublikował wideo, w którym przedstawia Toyotę Land Cruiser/Prado. Oprócz tego, czym różni się Prado od Land Cruisera, można się z niego dowiedzieć między innymi skąd wziął się napis „Murakami 1881” na lusterku tego auta, poznać wszystkie wady i zalety starych Toyot oraz ulubione miejsce Tymona.

Pertyn wita ponownie na swoim kanale Pertyn Ględzi, tym razem zza kierownicy hybrydowej Corolli w specjalnej wersji GR Sport Dynamic Force Hybrid. Jak sam twierdzi zaintrygowały go opinie kolegów z motoryzacyjnych tygodników. Z 20-minutowej przejażdżki z Maćkiem dowiesz się na koniec, że ta Toyota to auto: 1. bardzo zrywne, 2. nieco zbyt hałaśliwe, 3. bardzo oszczędne, 4. znakomicie wyposażone i wykończone, 5. ma za mały bagażnik i za mało miejsca na kanapie.

NASZ SKLEP

Innym popularnym japońskim autem – nową odsłoną Nissana Juke’a – zajął się Marek Drives, któremu kolejne generacje tego modelu przypominają żabę lub mopsa. Z tego wideo dowiesz się między innymi, że nowy Juke mierzy 421 cm, czyli jest o 9 cm dłuższy od poprzednika, i ma o 20% większy bagażnik, elastyczność pozostawia wiele do życzenia, za to zużycie paliwa – wręcz przeciwnie

Na kanale Zachar OFF nową produkcją jest test nowej Skody Superb iV czyli hybrydy plug-in tj. z możliwością ładowania z gniazdka. To wideo to tym razem praktyczny test, który ma sprawdzić czy takie rozwiązanie ma sens i dla kogo jest przeznaczone.

Na kanale Autowizja pojawiło się niecodzienne wideo z… Bentleyem Turbo R z lat 80.

Miłego oglądania!

Złomnik – Toyota Land Cruiser, a potem długo nic

Pertyn Ględzi – Toyota Corolla GR Sport Dynamic Force Hybrid

Marek Drives – Nissan Juke 2020 – mops czy żaba?

Zachar OFF – Antydiesel – Skoda Superb iV

Autowizja – Bentley Turbo R auto na które trzeba było pracować 108 lat

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj