Trasa MTB w Warszawie

Nie trzeba jechać na południe Polski, by cieszyć się dobrą trasę do kolarstwa górskiego. Przekonała się o tym Maja Włoszczowska, która znalazła ciekawy obiekt nieopodal centrum Warszawy.

Podczas realizacji cyklu „Maja Explorer” utalentowana i utytułowana kolarka wyrusza w różne zakątki Polski za kierownicą hybrydowego Forda Explorera. W poszukiwaniu odpowiedniej trasy do jazdy po górach zawitała do niecodziennego miejsca – na jedno z warszawskich osiedli. Trasa, będąca dużym zaskoczeniem dla niewtajemniczonych, leży pomiędzy blokami, niecałe 20 minut drogi od Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Tym razem nasze rowerowe odkrycia zaczynamy nietypowo, na jednym z warszawskich osiedli. Powstała tu jedna z najbardziej oryginalnych tras do kolarstwa górskiego na jakiej się ścigałam – zapewnia Maja Włoszczowska.

Będąc na Mazowszu Maja odkryła także, że wcale nie trzeba uciekać w Bieszczady, aby oderwać się od prozy życia w mieście. Wystarczy za cel swojej podróży obrać region zwany największym sadem Europy.

Maja Włoszczowska trasa MTB
Cieszący się rosnącą popularnością cykl przewodników rowerowych po Polsce „Maja Explorer” został wyprodukowany przez polski oddział Forda. W roli głównej występuje Maja Włoszczowska, która za kierownicą 457-konnego, hybrydowego Forda Explorera wyrusza w Polskę w poszukiwaniu najlepszych miejsc do jazdy na różnego typu rowerach – zarówno rekreacyjnej, jak i sportowej.

Trasy rowerowe wokol Warszawy

Podczas każdej wyprawy Maja spotka się także z niezwykłymi ludźmi, opowiada o różnych odmianach kolarstwa i promuje sportowy oraz aktywny styl życia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj