Artykuł partneraMotointegrator.com skraca drogę do warsztatu

Motointegrator.com skraca drogę do warsztatu

Nasze zakupy przenosimy do sieci, a coraz więcej towarów i usług jest dostępnych online. Za pośrednictwem Internetu już od dawna kupujemy części samochodowe, ale wizyty u mechanika samochodowego wciąż nie kojarzą się z tym sposobem zamawiania usług. Tymczasem, nasz zaufany warsztat może być dla nas dostępny online.

Dla wielu użytkowników samochodów jest oczywiste, że części zamienne do swojego pojazdu kupują w Internecie. Nie wiedzą, że w ten sposób można zlecić też wykonanie naprawy lub czynności serwisowej w aucie korzystając z platformy Motointegrator.com.

Nie tylko części samochodowe

Od opon po paski rozrządu – wszystko jest teraz dostępne w sklepach online. Możemy samodzielnie wybrać i zamówić części, ale większość z nas nie jest w stanie samodzielnie ich zamontować. Mamy również problem z dokonaniem wyboru właściwego warsztatu, nie każdy świadczy usługi, których potrzebujemy. Często nie wiemy też, jaka jest ich jakość. Motointegrator.com pomoże nam znaleźć odpowiedni warsztat z wykwalifikowaną obsługą.

Współpracujące z platformą serwisy samochodowe są oceniane przez klientów, co pomaga przy wyborze odpowiedniego warsztatu.

Od wymiany opon po diagnostykę komputerową

Nie trzeba zamawiać żadnych części. Wystarczy wybrać czynność serwisową, a potem warsztat w naszej okolicy. Diagnostyka komputerowa, wymiana oleju czy sezonowa wymiana opon – zakres dostępnych usług obejmuje podstawowe czynności, jak i te bardzie skomplikowane. Wystarczy wypełnić formularz by umówić wizytę. Wybrany warsztat skontaktuje się z nami, by ją potwierdzić. Wcześniej poznamy też cenę usługi.

Na platformie Motointegrator.com można skorzystać też z promocji na konkretne usługi. W tej sekcji warsztaty zamieszczają informacje o aktualnych rabatach na konkretne czynności serwisowe lub naprawy. To okazja, by skorzystać z usług, które zazwyczaj nie mieściły się w naszym budżecie na utrzymanie samochodu.

Motointegrator.com to również baza wiedzy

Kolega powiedział ci, że masz źle ustawioną zbieżność, a ty nie wiesz, o co chodzi? Czasami użytkownik samochodu dokładnie nie wie, czego potrzebuje i jak ma nazwać problem z samochodem. Nie każdy musi być motoryzacyjnym ekspertem. Motointegrator.com pomoże się dokształcić. Na platformie jest sekcja Poradniki Motoryzacyjne, w której jest kilkaset tekstów podpowiadających jak prawidłowo eksploatować samochód.

Nie wszyscy zbierają rachunki za naprawy, czy skrzętnie notują przebieg samochodu przy wymianie oleju. Motointegrator.com jest w stanie w tym pomóc. Historia usług prowadzona przez wybrany przez nas warsztat to ułatwienie w archiwizowaniu wykonanych czynności serwisowych i napraw. Wiadomość e-mail przypomni nam o ważnych terminach, jak koniec ważności badania technicznego. Podsumowanie wydatków poniesionych na auto będzie wsparciem przy planowaniu samochodowego budżetu.

Jeśli szukasz mechanika, możesz od razu umówić się przez Motointegrator.com, bez wychodzenia z domu.

***
Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na GOOGLE NEWS
NEWSY
Polecane
Wybór redakcji