Mazda CX-5 - Mazda 6

Mazda ogłosiła ofertę specjalną na modele z rocznika 2019. Wybierając auto dostępne od ręki, możemy liczyć na spore korzyści. Poznaj szczegóły.

W związku z epidemią koronawirusa gwałtownie wyhamowała sprzedaż nowych samochodów, co skłania producentów do wprowadzania atrakcyjnych promocji na auta dostępne od ręki. Dzięki temu klienci mogą zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy zł.

Polski oddział Mazdy ruszył ze specjalną ofertą na samochody z rocznika 2019. Akcja Mazda Last Minute obejmuje ponad 1200 egzemplarzy dostępnych u dilerów w całym kraju. Z pełną ofertą można się zapoznać na stronach www.mazda-od-reki.pl oraz www.mazda.pl w zakładce Last Minute.

Udostępniona wyszukiwarka pozwala nam uporządkować ogłoszenia według modelu, rodzaju nadwozia, parametrów silnika, koloru, rodzaju tapicerki oraz oczywiście ceny i lokalizacji. Oferty zawierają także sumę korzyści, które zyskuje klient wybierając konkretny egzemplarz. Jeśli się zdecydujemy, możemy od razu skontaktować się z doradcą handlowym w punkcie dealerskim. Oprócz tego zadbano również o atrakcyjne finansowanie w formie kredytu lub leasingu, oferowane przez Mazda Finance.

 „W jednym miejscu zebraliśmy wszystkie auta z rocznika 2019 od Dealerów z całej Polski i stworzyliśmy przejrzystą wyszukiwarkę, w której znajduje się ponad 1,2 tys. samochodów gotowych do natychmiastowego odbioru” – powiedział Piotr Nowak, Dyrektor Sprzedaży Mazda Motor Poland. – „Oferty uzupełnione są o sumę korzyści dla Klienta, a te, po uwzględnieniu dodatkowego wyposażenia, akcesoriów i różnicy w cennikach pomiędzy rocznikiem 2019 a 2020, sięgają nawet ponad 40 tys. zł”.

Połączenie akcji Mazda Last Minute z nowoczesnymi sposobami kontaktu z doradcami handlowymi ułatwia i przyspiesza proces zakupu nowego samochodu, ograniczając przy tym konieczność wizyty w salonie do niezbędnego minimum, co jest szczególnie ważne w obecnej sytuacji.

Promocyjna oferta dotyczy wszystkich modeli za wyjątkiem MX-5. To oznacza, że w ramach akcji Mazda Last Minute możemy kupić Mazdę CX-3, która w 2019 r. była najchętniej wybieranym autem tej japońskiej marki w Polsce, Mazdę CX-30 i Mazdę CX-5, a także miejską Mazdę 2, kompaktową Mazdę 3 i reprezentacyjną Mazdę 6.

Zobacz również:

Zmiany w cennikach Mazdy na rok 2020

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj