The Holy Grail Garage

Kościół pełen klasycznych i sportowych aut, a na ołtarzu… amerykański pickup. Fajny pomysł czy przykład moralnego upadku Zachodu?

Największym problemem wynikającym z posiadania kolekcji samochodów jest konieczność znalezienia miejsca, w którym można je wszystkie bezpiecznie przechowywać. Kolekcjonerzy najczęściej po prostu wynajmują stare magazyny, ale są również i tacy, którzy w tym celu kupują… supermarket, czego przykładem jest Muscle Car City.

NASZ SKLEP

W East Pittsburgh w stanie Pensylwania (USA) powstało jeszcze ciekawsze miejsce. Nazywa się The Holy Grail Garage i znajduje się w… dawnym kościele! Od razu uspokajamy, że budynek został poddany desakralizacji i nie ma tutaj mowy o obrazoburczym zachowaniu.

The Holy Grail Garage pełni funkcję przechowalni dla klasyków i sportowych aut oraz jest miejscem spotkań miłośników motoryzacji i członków klubu. Znajdziemy tutaj także myjnię oraz strefę wypoczynkową z barem, wygodnymi sofami i dużymi telewizorami. Cały obiekt jest oczywiście strzeżony i wyposażony w systemy przeciwpożarowe. Poniżej znajdziecie kilka zdjęć z tej nietypowej miejscówki.

The Holy Grail Garage

The Holy Grail Garage

The Holy Grail Garage

The Holy Grail Garage

Źródło: Motor1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj