NowościAktualnościKierowca usłyszał aż 22 zarzuty za wykroczenia w ruchu drogowym!

Kierowca usłyszał aż 22 zarzuty za wykroczenia w ruchu drogowym!

36-letni kierowca znacznie przekroczył dopuszczalną prędkość i nie zatrzymał się do kontroli. Jak się okazało nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami i był poszukiwany.

Policjanci z kartuskiej drogówki natrafili na kierowcę Volkswagena, który wyprzedzał na podwójnej ciągłej. Wśród wyprzedzanych pojazdów był policyjny radiowóz, który zarejestrował całe zdarzenie.

W celu zatrzymania do kontroli, funkcjonariusze użyli sygnał świetlnych i dźwiękowych. 36-latek nie zatrzymał się i próbował zbiec. Podczas ucieczki popełnił kolejne wykroczenia, w tym przekroczył dozwoloną prędkość, w obszarze zabudowanym pędził aż 138 km/h.

W Gowidlinie porzucił pojazd i próbował uciec pieszo. Po chwili kierowca został schwytany przez mundurowych. Jak się okazało, kierowca nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Ponadto po analizie zapisu z wideorejestratora, kierujący Volkswagenem usłyszał aż 22 zarzuty za wykroczenia w ruchu drogowym. Jakby tego było mało, kierowca był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności na 1 rok i dwa miesiące.

Poszukiwany został doprowadzony na komendę w Kartuzach. Dodatkowo odpowie za niezatrzymanie się do kontroli drogowej, za co grozi mu kara więzienia do 5 lat.

Zobacz również:

Pędził 240 km/h

Źródło: Policja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NEWSY
Polecane
Wybór redakcji