Współpraca reklamowaJak szybko, wygodnie i możliwie tanio kupić nowe auto?

Jak szybko, wygodnie i możliwie tanio kupić nowe auto?

Zakup nowego auta to jeden z największych wydatków dla domowego czy firmowego budżetu. Są jednak proste sposoby, by nawet w takiej sytuacji nieco zaoszczędzić. Wystarczy użyć internetu i odpowiednich stron.

Ostatnie lata nie były najlepsze dla osób, które chciały kupić nowe auto. Po problemach z dostępnością aut przyszły znaczące podwyżki. Jak wygląda sytuacja obecnie? Okazuje się, że… całkiem dobrze, czego świetnym przykładem jest marka Fiat, która może zaoferować klientom gotowe do odbioru samochody po znacząco zmniejszonych cenach.

Z ich aktualną paletą można zapoznać się na stronie salon.fiat.pl. Prezentowane tam auta są dostępne u dealerów. Większość z nich została sfotografowana, więc potencjalny nabywca może przekonać się, czy dana kombinacja koloru nadwozia, wersji wykończeniowej i wyposażeniowej wnętrza czy wzoru felg będzie w jego ocenie atrakcyjna. Prezentowana jest także specyfikacja auta – zarówno podstawowe dane techniczne zespołu napędowego, jak i wyposażenie standardowe oraz opcjonalne konkretnego egzemplarza.

Czy nowe auta są dostępne z rabatami?

Wyprzedaz aut u dealerow Fiata
Internetowy salon Fiata prezentuje konkretne, dostępne u dealerów samochody.

Nie zabrakło też cen – cennikowej importera z wyposażeniem dodatkowym oraz proponowanej przez danego dealera na konkretny samochód. Przykładowo – Fiat 500 1.0 70 KM Hybrid Dolcevita opisany jako „Dostępny od ręki” i „Najniższa cena” z wyjściowych 70 200 zł został przeceniony na 58 350 zł. Dla potencjalnego nabywcy oznacza to prawie 12 tys. zł oszczędności. Nie bez znaczenia w przypadku późniejszej odsprzedaży może okazać się fakt, że jest to samochód z rocznika modelowego oraz rocznika produkcji 2024, a nie auto fabrycznie nowe, jednak według dokumentów mające rok, co miałoby miejsce w przypadku samochodu wyprodukowanego w 2023 r.

Wyszukiwarka na stronie salon.fiat.pl pozwala na szybkie znalezienie potencjalnie najlepiej dopasowanego do potrzeb odbiorcy samochodu. Można go namierzyć zarówno sortując oferty po modelach, jak i rodzaju paliwa czy skrzyni biegów, typie i kolorze nadwozia oraz cenie. To duże ułatwienie dla klienta. Nie każdy z nich trzyma rękę na motoryzacyjnym pulsie i zna aktualną gamę modelową. Niespodzianką dla innych może okazać się, że przy zakładanych parametrach zakupowych (np. cenie czy typie napędu), będą w stanie znaleźć auta także odmienne od początkowo branego pod uwagę. I jak praktyka pokazuje, w mniej lub bardziej przypadkowy sposób „odkryty” model finalnie zostaje zakupiony.

Internetowy salon Fiata
Łatwa w obsłudze wyszukiwarka pozwala na sprawne znalezienie nowego Fiata w internetowym salonie marki.

W wyszukiwarce nie zabrakło możliwości wyselekcjonowania aut po wybranej lokalizacji, co jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które z jednej strony chciałyby w szybki i wygodny sposób przejrzeć za pomocą strony internetowej dostępne auta, a jednak przed podjęciem wiążących decyzji udać się do salonu i na własne oczy obejrzeć konkretny egzemplarz.

Jak sfinansować Fiata z internetowego salonu?

Na tym nie kończą się korzyści związane z korzystaniem z internetowego salonu Fiata. Dealerzy oferujący auta prezentowane na stronie salon.fiat.pl współpracują z Stellantis Financial Services, dzięki czemu zainteresowani ich zakupem nie muszą wykładać całej kwoty jednorazowo – „Wirtualny Salon” nie służy do zawierania umów sprzedaży pojazdów za gotówkę, bo prezentowane w nim pojazdy są dostępne jedynie w finansowaniu postaci leasingu lub pożyczki.

Salon Fiata - auta dostepne u dealerow
Poza samochodami dostępnymi u dealerów wirtualny salon Fiata prezentuje także przykładową ratę , w zależności od wybranych przez nas parametrów (np. długości umowy czy wkładu własnego).

Dla klienta indywidualnego przygotowano „Pożyczkę 0%” oraz „Abonament Simply Drive B2C„, natomiast klient biznesowy może zdecydować się na „Leasing 105%” lub „Abonament Simply Drive B2B„.

Wszystko to sprawia, że internetowy salon Fiata jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla osób chcących szybko, w komfortowy sposób i możliwie tanio kupić nowe auto, a jednocześnie bez wychodzenia z domu zapoznać się ze związanymi z tym procesem warunkami finansowymi.

NEWSY
Polecane
Wybór redakcji