Jaguar po blisko 50 latach przerwy wznawia produkcję narzędzi do modelu E-Type. Współczesny zestaw jest prawie 7 razy tańszy od oryginalnego „z epoki”.

Podczas odbudowy zabytkowego samochodu najważniejsze są detale. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę Jaguar, który do swojej oferty po prawie 50 latach ponownie wprowadził zestaw narzędzi do klasycznego E-Type’a. Dział Jaguar Classic zadbał o to, by nowe narzędzia były w jak największym stopniu zgodne z oryginalnymi i spełniały rygorystyczne standardy jakości.

Opisywany komplet narzędzi był na wyposażeniu seryjnym w Jaguarach E-Type pierwszej i drugiej serii do 1971 roku. Obecnie ceny oryginalnych zestawów dochodzą do 5000 funtów. Komplet narzędzi współczesnej produkcji Jaguar oferuje w swoim sklepie internetowym za jedyne 732 funty. Można go zamówić także jako opcję podczas odbudowy auta w warsztacie Jaguar Classic.

Narzędzia są zapakowane w stylowe, skórzane etui. W skład zestawu wchodzą m.in. komplet płaskich kluczy, szczelinomierz, klucz do świec i smarownica. Krótko mówiąc, znajdziemy w nim wszystkie narzędzia, które mogą się przydać podczas naprawy auta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj