Jaguar I-Pace - innogy go!

Innogy Go! to największy w Polsce w pełni elektryczny carsharing. Obecnie jego flotę tworzą BMW i3 oraz i3s. Teraz oferta poszerza się o Jaguary I-Pace.

Firmy carsharingowe starają się wyróżnić na różne sposoby. Podczas gdy np. Panek CarSharing inwestuje w nietuzinkowe i klasyczne auta, warszawski operator Innogy Go! stawia na nowoczesność. Obecnie jego flotę tworzy 500 elektrycznych BMW i3. Dla klientów, którzy wydali w aplikacji już 100 zł na przejazdy lub jeden raz wynajęli auto na dobę, przygotowano mocniejsze BMW i3s.

Teraz stali użytkownicy Innogy Go! otrzymali kolejny bonus: do oferty dołącza Jaguar I-Pace. Ten elektryczny SUV z segmentu premium dysponuje dwoma silnikami elektrycznymi o łącznej mocy 400 KM i na jednym ładowaniu przejedzie do 470 km.

„Odkąd uruchomiliśmy car sharing innogy go! robimy wszystko, by nasi Klienci byli w pełni zadowoleni z naszej usługi. Odpowiadając na ich potrzeby, wprowadziliśmy do floty pojazdy typu van, udostępniliśmy car sharing dla firm, a niedawno – umożliwiliśmy nowe formy rozliczeń w postaci subskrypcji, voucherów oraz pakietów minut. Obecnie testujemy w naszej flocie nowe luksusowe Jaguary I-Pace. Wybór marki podyktowany był chęcią zapewnienia jeszcze wyższej klasy samochodów w naszej usłudze. Jednocześnie zdajemy sobie sprawę z ograniczeń jakie niesie ze sobą stan epidemii i apelujemy o ich przestrzeganie. Ci jednak, którzy z ważnych względów muszą przemieścić się po mieście, mogą to teraz zrobić nie tylko w sposób bezpieczny i komfortowy, ale również elegancki” – powiedział Andrzej Popławski, Head of e-mobility w innogy Polska.

W momencie debiutu elektryczny Jaguar I-Pace otrzymał najważniejsze wyróżnienia w branży motoryzacyjnej – tytuły: Europejskiego Samochodu Roku 2019 oraz Światowego Samochodu Roku 2019 wraz z nagrodami Światowego Zielonego Samochodu Roku i Światowego Samochodowego Designu Roku. Brytyjski „elektryk” cieszy się również uznaniem polskich klientów – według danych IBRM Samar w 2019 r. był on w naszym kraju najczęściej kupowanym SUV-em z napędem elektrycznym.

Jaguar I-Pace - innogy go!

„Współpraca z innogy to idealna okazja, aby pokazać wyjątkowe właściwości jezdne luksusowego Jaguara I‑Pace. Zależy nam, aby polski odbiorca przetestował to elektryczne auto i docenił jego atuty, takie jak elegancki design, komfortowe wnętrze, osiągi oraz możliwość pokonania dystansu aż 470 km na jednym ładowaniu. Dzięki zerowej emisji spalin, przemieszczanie się nim nie szkodzi środowisku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy. Zdając sobie jednocześnie sprawę z aktualnej sytuacji związanej z epidemią apelujemy, aby użytkownicy dbali o bezpieczeństwo swoje i innych” – podkreślił Marcin Marcinowski, Dyrektor Zarządzający British Automotive Polska S.A.

Czy użytkownicy Innogy Go! polubią I-Pace’a? Przekonamy się o tym w ciągu najbliższych miesięcy. Należy jednak pamiętać, że aby uzyskać dostęp do elektrycznego Jaguara, należy spełnić określone warunki. I-Pace’a mogą wynająć klienci Innogy Go!, którzy na swoim koncie mają już co najmniej 300 przejechanych minut.

Elektryczny SUV będzie dostępny tylko w pakietach minutowych. Cennik prezentuje się następująco:

  • 99 zł za 60 minut jazdy
  • 169,99 zł za 120 minut jazdy
  • 229,99 zł za 180 minut jazdy
  • 359,99 zł za 300 minut jazdy

Jeśli chcemy wypróbować I-Pace’a, to musimy pamiętać, że nowa oferta samochodów jest ograniczona czasowo. Jaguarami, podobnie jak BMW i3, będzie można wyjeżdżać poza Warszawę, ale zakończyć najem można tylko w specjalnej strefie w centrum miasta. Co ważne, Jaguary I-Pace mają odrębną, dedykowaną strefę, która jest zaznaczona w aplikacji kolorem różowym. W ustawieniach mapy można ją znaleźć pod nazwą Strefa Promocyjna.

Redakcja poleca:

Jaguar I-Pace First Edition – nasz test

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj