Lamborghini Huracan na torze

Wielu kierowców marzy o spędzeniu kilku chwil za kierownicą Lamborghini. Możliwość jazdy po torze można uznać za spełnienie marzeń. Tymczasem jest ono na wyciągnięcie ręki!

W Polsce działa już przedstawicielstwo Lamborghini. Aby spopularyzować markę i zachęcić potencjalnych klientów do zakupów, zaplanowano imprezę Lamborghini Drive Club, która ma odbyć się na torze Silesia Ring. Początkowo wydarzenie zaplanowano na bieżący sezon. Pandemia spowodowała jej odroczenie na kwiecień 2021 r. Czy warto czekać?

Za okrągłe 10 tysięcy złotych można wziąć w jednodniowym evencie. W jego ramach pod okiem doświadczonych instruktorów będzie można doświadczyć prawdziwie sportowych emocji w autach z silnikami V8, V10 oraz V12. Na Lamborghini Drive Club mają bowiem zostać podstawione takie modele jak Huracan Evo, Urus oraz Aventador S (ostatni z wymieniony do jazdy drogami wokół Kamienia Śląskiego).

Redakcja poleca: 3370 zł mandatu z fotoradaru. Milczenie jest ryzykowne!

Cena może sprawiać udział wygórowanej, ale warto wiedzieć, że oferowane jazdy Huracanem kosztują ok. 600 zł za jedno okrążenie po torze kartingowym do nawet 1300 zł za okrążenie po pełnym torze wyścigowym.

1 KOMENTARZ

  1. Tak wygórowane ceny za pojedyncze okrążenia dają sporo do myślenia. Nie sądzę, by to było tego warte, ale co kto lubi 😉 Dla mnie ciężko byłoby zracjonalizować taki wydatek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj