NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Samochód na minuty. Warszawa, Wrocław, Poznań i inne miasta. Ceny

Najmniej obciążającym portfel sposobem korzystania z auta jest car sharing, czyli samochód na minuty. Korzystając z tego typu usług płaci się wyłącznie za czas jazdy oraz pokonany dystans.

Honda Civic Type R kontra Seat Leon Cupra R

Honda Civic Type-R vs Seat Leon Cupra R
Każdy z tych dwóch hot-hatchy oferuje ponad 300 KM i niesamowitą dawkę sportowych emocji! Ale który z nich jest waszym zdaniem lepszy? Którego byście kupili? Głosujcie w naszej sondzie!

Podróż samochodem. Jak sobie poradzić z awariami w trasie?

Awarie w trasie: jak sobie radzić - otwierające
Wysokie prędkości i duże obciążenie samochodu podczas wakacyjnego wyjazdu sprzyjają występowaniu usterek. Podpowiadamy, jak doraźnie zlikwidować niektóre usterki i gdzie szukać pomocy.

Używany Nissan X-Trail II (2007-2013) – OPINIE

Nissan X-Trail - otwierające
Tandetne wykończenie i paliwożerne silniki skutecznie przyćmiewają zalety X-Traila jako udanego, rodzinnego SUV-a. Bez obaw można nim jednak zjechać z asfaltu. Oto opinie o drugiej generacji Nissana X-Trail, zebrane w programie Wybór Kierowców.

Szef Rolls-Royce: „Systemy autonomiczne mogą poczekać. Nasi nabywcy mają szoferów”

Rolls-Royce Dawn
Hasło „samochody autonomiczne” odmienia się dziś przez wszystkie przypadki, ale nie wszyscy producenci spieszą się z wprowadzeniem modeli, które prowadzą się same. Jak stwierdza Torsten Müller-Ötvös, dyrektor generalny Rolls-Royce'a, jego firma pozostaje z boku tego wyścigu zbrojeń.

Jakie światła powinien mieć holowany samochód? Przepisy dotyczące holowania

Decydując się na holowanie auta, nie można zapominać o przepisach. Dotyczą one prędkości, rodzaju i długości holu, sposobu używania świateł oraz oznakowania holowanego auta trójkątem ostrzegawczym.

Trzy kompaktowe hot hatche – PORÓWNANIE

Porównanie 3 x GTI - otwierające
Hyundai wreszcie przedstawił swojego reprezentanta w klasie kompaktowych hot hatchy – 275-konnego i30 N. Czy jest w stanie pobić doświadczonego Peugeota 308 GTi i rewolucyjną Hondę Civic Type R?

Podróż samochodem. Co sprawdzić w aucie, by przebiegła bezawaryjnie?

Awarie w trasie - jak sobie radzić - otwierające
Wyjazd wakacyjny jest doskonałą okazją, by wykonać samodzielny przegląd stanu technicznego swojego auta. Przedstawiamy, co dokładnie należy sprawdzić, by podróż przebiegła bez przykrych niespodzianek.

Call of Duty: Black Ops 4 – pierwszy COD bez kampanii!

video
Dotychczas rozgrywki sieciowe były ważnym, ale nie jedynym elementem serii Call of Duty. Ale w Black Ops 4 zabraknie trybu kampanii dla pojedynczego gracza. A co Black Ops 4 oferuje w zamian?

W Europie maleje sprzedaż diesli. Ich udział w rynku spadł o...

Sprzedaż diesli w Europie (2017) - otwierające
Pośród nowych samochodów w Europie udział aut z silnikami Diesla stopniowo maleje od sześciu lat. Spadek sprzedaży diesli w 2017 roku odnotowały aż 24 najpopularniejsze europejskie marki samochodów.

Samochody powypadkowe – których się wystrzegać?

Samochody powypadkowe - otwierające
Nawet niewielkie wgniecenie na karoserii samochodu potrafi znacznie obniżyć jego cenę. Jeśli uszkodzenie jest powierzchowne i kolizja nie wpłynęła na elementy nośne lub zespół napędowy, naprawiając samochód powypadkowy zaoszczędzimy trochę pieniędzy.

Jak obliczyć akcyzę za samochód? Ile wynoszą stawki podatku akcyzowego?

Importowane i niezarejestrowane wcześniej w kraju samochody są objęte podatkiem akcyzowym. Od lat punktem wyjścia do obliczenia wysokości akcyzy jest pojemność skokowa silnika.

Najlepsze używane SUV-y do 20 tys. zł

Najlepsze SUVy do 20 tys. zł - otwierające
Oferta używanych SUV-ów rośnie z roku na rok, a ciekawe oferty kosztują coraz mniej. Budżet 20 tys. zł pozwala już na zakup atrakcyjnego SUV-a z napędem 4x4. Przedstawiamy 13 najlepszych modeli w tym przedziale cenowym.

Mandat za złe parkowanie. Za co można go dostać i na...

Źle zaparkowane pojazdy stają się plagą polskich miast, utrudniającą ruch innym pojazdom oraz pieszym. Straże miejskie i policjanci coraz częściej walczą z tym zjawiskiem, nakładając na kierowców mandaty za złe parkowanie.

Okresowe badania dla starszych kierowców

Starszy kierowca
Coraz częściej słyszy się o wypadkach spowodowanych przez starszych kierowców. Czy jednak stanowią oni realne zagrożenie na drogach? Czy seniorzy powinni być poddawani obowiązkowym badaniom lekarskim? Głosujcie w naszej sondzie!