NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Jak wypolerować reflektory? Czy lampy można porządnie wyczyścić?

Plastikowe klosze współczesnych lamp są podatne na zarysowania i matowienie. Na szczęście reflektory można łatwo i szybko wypolerować. Nawet pastą do zębów! W sprzedaży są...

Używane Porsche Cayenne I (2002-2010) – OPINIE

Porsche Cayenne - dynamiczne
Ceny używanych Porsche Cayenne już powoli zaczynają rosnąć. Ten samochód urzeka właściwościami jezdnymi i luksusowym charakterem, ale skutecznie odstrasza astronomicznymi kosztami utrzymania. Oto opinie o Porsche Cayenne I, zebrane w programie Wybór Kierowców.

Motoprzegląd, 19 sierpnia 2018 r.

Jaguar I-Pace (2019)
Zapraszamy na cotygodniowy przegląd wiadomości ze świata motoryzacji. Krótko i na temat – dla tych, którzy nie mają czasu na śledzenie branżowych mediów. W tym tygodniu m.in.: topniejąca sprzedaż i ofensywa modelowa koncernu Jaguar Land Rover, McLaren w Polsce, systemy wspomagające nie takie „inteligentne”.

Mercedes A 200 7G-DCT – TEST

Mercedes A 200 - otwierające
Najnowsze wcielenie klasy A jest bardzo dobrze dostosowane do nowych czasów. Czy to znaczy, że pod każdym względem okazuje się lepsze od poprzednika?

Honda HR-V po liftingu – zdjęcia

Honda HR-V po liftingu (2019)
Po ponad 3 latach produkcji Honda pokazała odnowionego crossovera HR-V. Zmiany są subtelne, ale, co istotne, poprawiono wyciszenie kabiny.

Nowe BMW serii 3 G20. Sprawdzone na północnej pętli Nürburgringu

Oznaczone symbolem G20 BMW serii 3 zostanie zaprezentowane w październiku br. podczas salonu samochodowego w Paryżu. Producent już teraz opublikował porcję zdjęć z testów na Nürburgringu.

Skoda Fabia po liftingu – pierwsza jazda

Skoda Fabia po liftingu (2019)
Po blisko 4 latach od debiutu trzecia generacja Fabii przechodzi modernizację. Poza subtelnymi zmianami w wyglądzie wzbogacono listę wyposażenia i zmodernizowano ofertę silników.

10 najciekawszych aut coupe Renault – HISTORIA

10 najciekawszych coupe Renault - otwierające
Renault słynie z budowania samochodów użytecznych na co dzień, ale niektóre modele francuskiej firmy przyprawiały też o szybsze bicie serca. Oto najciekawsze samochody Renault z nadwoziem coupe.

Ile można przejechać na rezerwie?

Test zasięgu na rezerwie
Zapalenie się kontrolki rezerwy paliwa nie jest przyjemne. Szczególnie, gdy przy drodze brakuje stacji lub chcemy szybko dotrzeć do celu. W obu przypadkach kierowcy zadają sobie pytanie – ile można przejechać na rezerwie.

Jak odkleić naklejkę z szyby samochodowej?

Po skończonej podróży można odkleić naklejkę z szyby. Usuwanie winiet bywa uciążliwe, co dotyczy też naklejki kontrolnej z numerem rejestracyjnym. Jak ułatwić sobie życie?

Ekologiczne strefy w polskich miastach – nawet 20 zł za wjazd...

Ekologiczne strefy w Polsce - otwierające
Już niedługo właściciele spalinowych samochodów będą dodatkowo płacić za wjazd do centrum polskich miast. Chęć stworzenia ekologicznej strefy zadeklarowały już Poznań, Kraków i Toruń.

Porównanie aut miejskich: nowy Volkswagen Polo kontra Ford Fiesta, Honda Jazz...

Porównanie Fiesta Jazz Rio Polo - otwierające
Najnowsze generacje miejskich samochodów nie stronią już od dalekich tras, a swoich pasażerów potrafią ugościć w komfortowym oraz dobrze wyposażonym wnętrzu. I nie ma w tym krzty przesady, co udowadniają Ford Fiesta, Kia Rio, Honda Jazz, a także Volkswagen Polo.

Kiedy trzeba wezwać policję do wypadku?

Kiedy wzywać policję - otwierające
Niewielka stłuczka, w wyniku której ucierpiał tylko lakier auta, nie jest jeszcze powodem do wzywania na miejsce zdarzenia policji. W niektórych sytuacjach obecność funkcjonariuszy jest już konieczna. W materiale wyjaśniamy, kiedy nie trzeba wzywać policji, a w których przypadkach jest to obowiązkowe.

Używana Mazda 6 II (GH) – OPINIE

Mazda 6 II (GH) - dynamiczne
Nie jest wzorem japońskiej niezawodności, ale nie kosztuje mniej od Hondy Accord i prezentuje się atrakcyjniej od Toyoty Avensis. Oto opinie o Maździe 6 II (GH), zebrane w programie Wybór Kierowców.

Mercedes klasy C – dane techniczne

MERCEDES klasy C
Szeroki wybór silników: 8 jednostek benzynowych, 3 wysokoprężne, hybryda oraz hybryda plug-in. Napęd trafia na tylną lub obie osie.