NowościAktualnościFord Mustang Mach-E – pierwsze auta już w rękach polskich klientów

Ford Mustang Mach-E – pierwsze auta już w rękach polskich klientów

Ford Mustang Mach-E cieszy się sporą popularnością na polskim rynku. Do sprzedaży w naszym kraju trafi dodatkowa pula samochodów.

Elektryczny Mustang Mach-E zadebiutował w Polsce na początku tego roku, a w maju pisaliśmy, że Ford wyprzedał całą pulę 220 samochodów przeznaczonych na nasz rynek. Obecnie rozpoczęły się już dostawy pierwszych zamówionych egzemplarzy i z tej okazji polski oddział marki podzielił się interesującymi statystykami sprzedaży tego modelu.

3/4 nabywców zdecydowało się na topową wersję z napędem na wszystkie koła i większym akumulatorem (98 kWh). Wśród zamówionych aut dominują egzemplarze z nadwoziem w kolorze Lucid Red. Najwięcej zamówień zebrano w Warszawie i okolicach (łącznie 50 sztuk), na Górnym Śląsku (26 szt.) i w Trójmieście (25 szt). Warto przy tym zaznaczyć, że sprzedażą Mustanga Mach-E zajmują się jedynie wyselekcjonowani dealerzy, spełniający podwyższone standardy obsługi, które obejmują m.in. specjalną strefę ekspozycyjną w salonie, zewnętrzną ładowarkę dla aut elektrycznych oraz dedykowane wyposażenie serwisowe i narzędzia do naprawy „elektryków”.

„Mustang Mach-E jest dla Forda najważniejszą premierą ostatnich lat. Nie mam wątpliwości, że znalezienie nabywców na całą dostępną pulę 220 samochodów przed rozpoczęciem oficjalnej sprzedaży to ogromny sukces i cieszymy się, że zamówione egzemplarze trafiają już do klientów” – powiedział Piotr Pawlak, prezes i dyrektor zarządzający Ford Polska. – „Mam też bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich zainteresowanych tym samochodem! Otrzymaliśmy dodatkową pulę aut do sprzedaży w Polsce i miło nam poinformować, że Mustang Mach-E nadal jest i będzie dostępny w ciągłej sprzedaży” – dodał Piotr Pawlak.

Sprawdź aktualny polski cennik Forda Mustanga Mach-E:

Ford Mustang Mach-E (2021) – opis wersji i cennik

***
Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na GOOGLE NEWS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NEWSY
Polecane
Wybór redakcji