NowościFord Bronco i inne nowości tej marki na Caravan Salon w Dusseldorfie

Ford Bronco i inne nowości tej marki na Caravan Salon w Dusseldorfie

Nowy Ford Bronco ma zadebiutować w Europie dopiero w przyszłym roku, ale już teraz można zobaczyć go w Dusseldorfie na targach karawaningowych. Jest tam też kilka innych nowości wartych obejrzenia.

Ford jest jedną z nielicznych marek samochodowych obecnych na tej imprezie. Oprócz niego pojawił się tu jedynie Mercedes i Volkswagen oraz symbolicznie Nissan i koncern Stellantis.

Stoisko Forda. Caravan Salon Dusseldorf 2022
Zdecydowanie najciekawszym kąskiem jest znajdujący się na stoisku Forda model Bronco, który trafi do Europy w przyszłym roku. Jest to przeznaczona na europejskie rynki wersja 4-drzwiowa, tu z zamontowanym namiotem dachowym.

Ford Bronco. Caravan Salon Dusseldorf 2022

Ford Bronco. Caravan Salon Dusseldorf 2022Z podobnym akcesorium przygotowanym przez firmę ARB występuje także Ranger Raptor.

Ford Raptor. Caravan Salon Dusseldorf 2022

Warto także zwrócić uwagę na Rangera Wildtraka czyli zabudowanego pick-upa. Jest w nim miejsce do spania dla 4 osób, łazienka z WC oraz 3-palnikowa kuchenka i 90-litrowa lodówka.

Zabudowa Tischer. Caravan Salon Dusseldorf 2022
Oprócz tego na stoisku Forda zobaczyć można Transita Customa Nugget w wersji krótkiej L1 oraz dłuższej L2 czyli Nuggeta Plus. Obydwa modele występują w wersjach wyposażenia Trend, Trail, Active i Limited.

Ford Transit Nugget Plus. Caravan Salon Dusseldorf 2022
Ford Nugget Plus. Caravan Salon Dusseldorf 2022Ekspozycję Forda uzupełnia prawie 6-metrowy kamperbus Weinberg 600 MQ na bazie Transita oraz Burstner Lineo czyli półintegra także zabudowana na Transicie. Obecność tych marek na stoisku Forda nie jest przypadkowa, bowiem marka nawiązała w tym roku współpracę z grupą Erwin Hymer Group (m.in. Burstner, Dethleffs, Eriba, Hymer), która będzie owocowała wspólnymi konstrukcjami w przyszłości.Weinsberg Ford Transit. Caravan Salon Dusseldorf 2022Weinsberg Ford Transit. Caravan Salon Dusseldorf 2022Burstner na bazie Transita. Caravan Salon Dusseldorf 2022Burstner Lineo. Caravan Salon Dusseldorf 2022

***
Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na GOOGLE NEWS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NEWSY
Polecane
Wybór redakcji