Fiat przygotował pakiet ochronny D-Fence, którego zadaniem jest oczyszczanie powietrza we wnętrzu auta. Dowiedz się więcej na ten temat.

W dobie pandemii należy ograniczać bezpośredni kontakt z innymi, aby spowolnić rozprzestrzenianie się koronawirusa. Z tego względu wiele osób zrezygnowało z podróżowania komunikacją miejską na rzecz jazdy własnym samochodem. Jednak nie każdy zdaje sobie sprawę, że o wnętrze auta także należy zadbać i regularnie dezynfekować najczęściej dotykane powierzchnie.

Z kolei układ wentylacji z filtrem przeciwpyłkowym działa podobnie jak maseczki, które musimy nosić w miejscach publicznych – blokuje dostęp zanieczyszczeń. Fiat wprowadza właśnie do wszystkich swoich modeli pakiet ochronny D-Fence. Opisywane rozwiązanie zadebiutowało w nowych 500 i Panda Hybrid.

Pakiet ochronny D-Fence obejmuje trzy elementy:

  • Filtr kabinowy wysokociśnieniowy z grupy produktów Premium, zapobiegający przenikaniu zanieczyszczeń z zewnątrz: blokuje drobne cząsteczki i pochłania 100% alergenów, a także zmniejsza o 98% tworzenie się pleśni i bakterii. Filtr kabinowy, umieszczony między wlotem powietrza a kabiną, oczyszcza strumień powietrza napływającego z zewnątrz do systemu klimatyzacji i wentylacji.
  • Oczyszczacz powietrza, który znajduje się w kabinie samochodu, ale dzięki temu, że jest to urządzenie przenośne, może być również wykorzystywany w domu. Wyposażony w filtr HEPA, oczyszcza powietrze w kabinie, filtrując je i zatrzymując mikrocząsteczki, jak pyłki i bakterie.
  • Kompaktowa i bardzo skuteczna lampa UV CLEANER usuwa aż do 99% bakterii znajdujących się na powierzchniach i pomaga zdezynfekować wszystkie najczęściej dotykane elementy w kabinie samochodu, jak kierownica, gałka dźwigni zmiany biegów i fotele.

Zobacz również:

Samochodowy oczyszczacz powietrza Philips – test

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj