NowościAktualnościFiat Tipo „More”. Bogatsze wyposażenie w atrakcyjnej cenie

Fiat Tipo „More”. Bogatsze wyposażenie w atrakcyjnej cenie

Nowa gama „More” oferuje specjalne pakiety wyposażenia dla wszystkich wersji Fiata Tipo. Sprawdź, co możesz zyskać.

Drugie wcielenie Fiata Tipo trafiło do sprzedaży w 2016 r. i przebojem wdarło się do czołówki najchętniej kupowanych aut w Polsce. W ubiegłym roku ten kompaktowy model znalazł się na 8. miejscu w ogólnym zestawieniu bestsellerów, a wśród osób prywatnych cieszył się jeszcze większą popularnością – zajął 5. miejsce.

Nowy Fiat Tipo skutecznie walczy również ze stereotypami o włoskich samochodach. W rankingu niemieckiego GTÜ został liderem niezawodności w grupie aut kompaktowych w wieku do 3 lat, wyprzedzając m.in. Audi A3, Mercedesa klasy A czy Volvo V40. Dlatego nie dziwi, że Włosi chcą utrzymać dobrą passę, wprowadzając atrakcyjne i korzystnie wycenione pakiety wyposażenia dodatkowego w ramach nowej gamy „More”.

Sportowy charakter wersji Sport „More” i S-Design „More” podkreślają elementy takie, jak kontrastujący czarny dach i 18-calowe dwukolorowe felgi aluminiowe sygnowane przez Mopar. Natomiast w odmianie Lounge „More” dostaniemy w standardzie przyciemniane szyby, reflektory ksenonowe i pakiet bezpieczeństwa.

Fiat Tipo More

Wybierając wersję Mirror „More” zyskamy przyciemniane szyby, automatyczną klimatyzację i tylne czujniki parkowania. Z kolei w odmianie Street „More” otrzymamy wnętrze utrzymane w czarnej kolorystyce, system UConnect z 5-calowym ekranem dotykowym oraz skórzaną kierownicę z przyciskami i usługami UConnect live.

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem tego modelu, to warto przeczytać:

Opinie użytkowników o Fiacie Tipo

NEWSY
Polecane
Wybór redakcji