NowościAktualnościNowe Fiaty 600e dostępne od ręki! Jakie auta można kupić?

Nowe Fiaty 600e dostępne od ręki! Jakie auta można kupić?

Szukając nowego samochodu, warto zapoznać się z ofertą aut czekających u dealerów. Zwłaszcza, że przy okazji można też otrzymać atrakcyjny rabat, czego dobrym przykładem jest Fiat 600e. Dowiedz się więcej na ten temat.

Ostatnimi czasy sytuacja na rynku nowych aut w końcu się unormowała – czas oczekiwania na odbiór zamówionego egzemplarza wyraźnie się skrócił, a w salonach znów pojawiły się samochody dostępne od ręki. Dla klientów oznacza to podwójną korzyść. Po pierwsze, mają obecnie znacznie większy wybór, a po drugie, zyskali lepszą pozycję negocjacyjną.

W przypadku Fiata atrakcyjnych ogłoszeń z autami gotowymi do odbioru należy szukać przede wszystkim na stronie salon.fiat.pl. Znajdziemy tam oferty publikowane bezpośrednio przez dealerów wraz ze zdjęciami konkretnego egzemplarza i jego specyfikacją, a także informacją o wysokości upustu. Dodatkowo warto zajrzeć także na stronę demo.fiat.pl, gdzie z kolei wystawiane są samochody podemonstracyjne, które zazwyczaj kuszą bogatym wyposażeniem i skromnym przebiegiem.

Na spore korzyści mogą liczyć osoby zainteresowane zakupem w pełni elektrycznego Fiata 600e. Katalogowa cena tego produkowanego w Polsce auta w wersji specjalnej (RED) wynosi 165 000 zł, a tymczasem na salon.fiat.pl można znaleźć fabrycznie nowe i dostępne od ręki egzemplarze za znacznie mniej – ich ceny wahają się między 151 900 zł a 160 841 zł. Oznacza to, że już na start można zyskać nawet kilkanaście tysięcy zł, a jeśli do tego uda się skorzystać z rządowych dopłat w ramach programu „Mój elektryk”, to oszczędności robią się naprawdę spore.

Fiat 600e (RED)
Fiat 600e (RED)

Natomiast na demo.fiat.pl wśród aut podemonstracyjnych czekają Fiaty 600e w najwyższej odmianie La Prima. Według cennika ten włoski crossover z kompletnym wyposażeniem kosztuje 190 000 zł, podczas gdy za samochód ze znikomym przebiegiem (100-2000 km) trzeba zapłacić jedynie od 169 900 zł do 176 700 zł.

Fiat 600e La Prima
Fiat 600e La Prima

Więcej o nowym Fiacie 600e:

Fiat 600e – opis wersji i cennik

NEWSY
Polecane
Wybór redakcji