NowościAktualnościElektryczna Mazda MX-30 z rządowymi dopłatami. Ile kosztuje?

Elektryczna Mazda MX-30 z rządowymi dopłatami. Ile kosztuje?

Mazda przedstawiła wyjątkową ofertę. Dzięki upustom elektryczny crossover MX-30 spełnia kryteria rządowego programu „Zielony samochód”. Poznaj szczegóły.

Nowa Mazda MX-30 niedawno zadebiutowała w salonach sprzedaży, a teraz jest dostępna z atrakcyjnymi rabatami. Wszystko po to, aby spełnić wymagania rządowego programu dopłat „Zielony samochód”, realizowanego przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Co prawda wciąż czekamy na ogłoszenie drugiej tury naboru wniosków, jednak już dziś warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez polski oddział Mazdy.

Mazda MX-30 – cennik promocyjny

Do końca tego miesiąca klienci zamawiający elektryczną Mazdę MX-30 mogą liczyć na Ekodopłatę w wysokości aż 18 750 zł, niezależnie od wybranej wersji wyposażenia. Oznacza to, że cena bazowej odmiany Kai w kolorze Arctic White (jedyny dostępny bez dopłaty) wynosi obecnie 124 150 zł. Dzięki tej promocji najtańsza Mazda MX-30 może załapać się na rządowe dofinansowanie w wysokości 15% wartości auta, a wówczas będzie kosztować już tylko 105 527 zł.

Decydując się na Mazdę MX-30 z Ekodopłatą, nabywcy mogą skorzystać także z promocyjnego finansowania kredytu lub leasingu auta. Wpłata własna wynosi od 0 do 30%, a raty leasingu SkyPremium Go zaczynają się od 810 zł netto miesięcznie.

Sprawdź aktualny cennik Mazdy MX-30:

Elektryczna Mazda MX-30 (2020) – opis wersji i cennik

***
Nie przegap najnowszych artykułów! Obserwuj Wybór Kierowców na GOOGLE NEWS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NEWSY
Polecane
Wybór redakcji