Przed nami 5. runda cyklu Dacia Duster Elf Cup. Tym razem zawodnicy będą rywalizować na poligonie w Żaganiu. Liderem klasyfikacji generalnej jest znany kucharz.

Zawody Dacia Duster Elf Cup to cykl rajdów terenowych, w którym uczestnicy ścigają się identycznymi egzemplarzami Dacii Duster. Patronem imprezy jest utytułowany kierowca rajdowy, Krzysztof Hołowczyc. Tegoroczny puchar Dacia Duster Elf Cup obejmuje 6 rund.

W najbliższy weekend odbędzie się przedostatnia, piąta runda Dacia Duster Elf Cup. Po raz pierwszy w historii cyklu, uczestnicy będą rywalizować ze sobą na terenie wojskowego poligonu w Żaganiu. W rajdzie wystartuje 7 załóg jadących Dusterami. Zawody stanowią również ostatnią rundę Rajdowych Mistrzostw oraz Pucharu Polski Samochodów Terenowych, więc na trasie zobaczymy nie tylko same rumuńskie SUV-y.

Obecnie liderem Dacia Duster Elf Cup jest Pascal Brodnicki, kucharz oraz prowadzący popularne programy kulinarne i podróżnicze. Podium cyklu po czterech rundach prezentuje się następująco:

  1. Pascal Brodnicki/Ernest Górecki – 56 pkt
  2. Tadeusz Rzeżuchowski/Wojciech Jermakow – 48 pkt
  3. Bartosz Grabowski/Adam Binięda – 47 pkt

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj