NowościRozrywkaCzy da się pomalować auto myjką ciśnieniową?

Czy da się pomalować auto myjką ciśnieniową?

Rosjanie postanowili się przekonać, czy można polakierować samochód za pomocą myjki ciśnieniowej. Zobaczcie, jak im wyszło malowanie starej Łady.

Lakierowanie całego nadwozia to kosztowny i czasochłonny proces, dlatego niektórzy szukają różnych sposobów, żeby zrobić to taniej i szybciej. Dawniej całkiem popularne było malowanie auta odkurzaczem, a teraz do listy motoryzacyjnych „lifehacków” można dodać lakierowanie myjką ciśnieniową.

Tego rodzaju urządzenia znajdziemy na popularnych myjniach bezdotykowych. Wystrzeliwany pod wysokim ciśnieniem strumień wody pozwala spłukać powierzchowny brud i wymyć np. sól z zakamarków podwozia po zimie, ale nieumiejętnie obsługiwany może być również zabójczy dla lakieru. Więcej na ten temat: Jak myć auto na myjni bezdotykowej?

Rosjanie z kanału Garage 54 znaleźli nowe zastosowanie dla myjki ciśnieniowej – postanowili za jej pomocą polakierować starą Ładę. Zamiast zbiornika z wodą do urządzenia podłączyli zbiornik z farbą i zabrali się do pracy. Efekt? Obejrzyjcie poniższe nagranie:

Redakcja poleca:

10 prostych trików, które przydadzą się każdemu kierowcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

NEWSY
Polecane
Wybór redakcji