Rosjanie postanowili się przekonać, czy można polakierować samochód za pomocą myjki ciśnieniowej. Zobaczcie, jak im wyszło malowanie starej Łady.

Lakierowanie całego nadwozia to kosztowny i czasochłonny proces, dlatego niektórzy szukają różnych sposobów, żeby zrobić to taniej i szybciej. Dawniej całkiem popularne było malowanie auta odkurzaczem, a teraz do listy motoryzacyjnych „lifehacków” można dodać lakierowanie myjką ciśnieniową.

Tego rodzaju urządzenia znajdziemy na popularnych myjniach bezdotykowych. Wystrzeliwany pod wysokim ciśnieniem strumień wody pozwala spłukać powierzchowny brud i wymyć np. sól z zakamarków podwozia po zimie, ale nieumiejętnie obsługiwany może być również zabójczy dla lakieru. Więcej na ten temat: Jak myć auto na myjni bezdotykowej?

Rosjanie z kanału Garage 54 znaleźli nowe zastosowanie dla myjki ciśnieniowej – postanowili za jej pomocą polakierować starą Ładę. Zamiast zbiornika z wodą do urządzenia podłączyli zbiornik z farbą i zabrali się do pracy. Efekt? Obejrzyjcie poniższe nagranie:

Redakcja poleca:

10 prostych trików, które przydadzą się każdemu kierowcy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj