Redakcja portalu Car Throttle zorganizowała wyścig w stylu Top Gear. Sprawdź, czy nowe BMW M4 Competition okaże się szybsze od pociągu.

W czasach, gdy Top Gear prowadzili Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May, jeden ze stałych punktów programu stanowiły epickie podróże po Europie. Zaczęło się od wyścigu Astona Martina DB9 i pociągu z Surrey w południowo-wschodniej Anglii do Monte Carlo, a kulminacją tego typu wyzwań było starcie Bugatti Veyron z samolotem Cessna na trasie z Alby we Włoszech do Londynu.

NASZ SKLEP

Redaktorzy portalu Car Throttle postanowili wziąć przykład ze starszych kolegów i sprawdzili, jak najszybciej dotrzeć z Londynu do najdalej wysuniętego na północ miejsca w Anglii – miasta Berwick-upon-Tweed. Aby się o tym przekonać Alex Kersten usiadł za kierownicą nowego BMW M4 Competition, a jego dwóch redakcyjnych kolegów skorzystało ze środków transportu publicznego. Przegrany w tym wyścigu musiał wykąpać się w zimnych wodach Morza Północnego.

Jeśli jesteście ciekawi, czy najnowsze M4 Competition pokonało brytyjską kolej, to zachęcamy do obejrzenia poniższego materiału:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj