PLEBISCYT AUTO LIDER 2018

GŁOSUJ I GRAJ O SAMOCHÓD

Ty też możesz być jurorem motoryzacyjnym!
Weź udział w plebiscycie Auto Lider – wskaż najważniejszą samochodową premierę mijającego roku i wybierz najlepsze Twoim zdaniem modele aut, innowacje motoryzacyjne oraz projekty marketingowe.

Wskaż swoich faworytów w 15 kategoriach i weź udział w losowaniu wspaniałej nagrody głównej – nowego Jeepa Wranglera Sport 2.2 CRD (200 KM), z dodatkowym sztywnym dachem typu hardtop, o wartości ponad 200 tysięcy złotych.

Aby zagrać o samochód, wystarczy oddać głos w poszczególnych kategoriach, wypełnić krótką ankietę i pozostawić swoje dane. Wypełnianie formularza zajmuje kilka minut, ale warto – nowy Jeep Wrangler czeka! Kliknij i głosuj:

Rozpoczęcie głosowania jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Plebiscytu Auto Lider 2018 oraz Regulaminu serwisu Wybór Kierowców.

Auto Lider to największy plebiscyt motoryzacyjny w Polsce, organizowany przez tygodnik „Motor”, miesięcznik „Auto Moto” oraz serwis internetowy wyborkierowcow.pl. W tym roku odbywa się już po raz siedemnasty – jego pierwszą edycję zorganizowano w 2002 roku.

NAGRODA GŁÓWNA

Nowy Jeep Wrangler

Jeep Wrangler wprowadza w świat nowoczesnych technologii, POZOSTAJĄC PRZY TYM WIERNYM TRADYCJI prawdziwego pogromcy bezdroży.

DANE TECHNICZNE

SILNIK: Turbodiesel 2.2 CRD
MOC: 200 KM/3500 obr./min
SKRZYNIA: Automatyczna, 8-biegowa
NAPĘD: 4x4 Command-Trac Full Time z reduktorem 2,72:1

Nowe wcielenie legendarnego Wranglera dostępne jest w dwóch wersjach nadwozia: krótkiej 2-drzwiowej (na zdjęciu po prawej), a także wydłużonej, 4-drzwiowej Unlimited. Do wyboru są trzy wersje wyposażenia (Sport, Sahara i Rubicon) oraz dwa silniki: benzynowy 2.0 Turbo o mocy 272 KM i 200-konny turbodiesel 2.2 CRD.

Projektując nowego Wranglera, zadbano o wykorzystanie najnowszych technologii i funkcji łączności oraz innowacyjnych rozwiązań poprawiających komfort podróży. W nowym modelu łatwo jednak dostrzec także inspiracje czerpane z bogatej historii marki, a najwyższy poziom jakości wykończenia oraz zastosowanie wytrzymałych elementów to recepty na niezapomniane wrażenia z jazdy.

Dostępne 32-calowe koła, wzmocnione osie, większe hamulce, systemy 4x4, płyty osłonowe z wytrzymałej stali i inne przemyślane elementy sprawiają, że Wranglerem dojedziesz prktycznie wszędzie, a opcjonalne systemy, takie jak asystent parkowania przodem i tyłem, czujnik monitorujący martwe pole (BSM) i funkcja wykrywania obiektów przecinających drogę cofania, uczynią jazdę bezpieczniejszą.Zobacz test Jeepa Wranglera w wersji Sahara

Partnerzy medialni