Pomimo trwającej pandemii Abarth zorganizował zlot dla miłośników marki. Włoska firma trafiła dzięki temu do Księgi Rekordów Guinnessa. Sprawdź szczegóły.

Wybuch pandemii COVID-19 skutecznie ograniczył możliwość organizowania imprez motoryzacyjnych. Okazuje się jednak, że w tych trudnych czasach nie tylko premiery nowych modeli przeniosły się do Internetu – dotyczy to także zlotów.

Udowodnił to ostatnio Abarth, który w minioną sobotę zorganizował wydarzenie pod nazwą „Abarth Digital Day”. Sytuacja związana z epidemią koronawirusa spowodowała, że w tym wyjątkowym roku cykliczny zlot miłośników włoskiej marki po raz pierwszy w historii odbył się online.

W ciągu zaledwie 1 godziny na stronie wydarzenia na Facebooku fani Abartha opublikowali aż 868 zdjęć swoich aut tej marki. Ten wynik sprawił, że „Abarth Digital Day” został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa jako największy cyfrowy zlot na świecie.

Aby obejrzeć wszystkie zdjęcia opublikowane przez uczestników tej nietypowej imprezy wystarczy kliknąć na poniższy link:

Abarth Digital Day – 19 grudnia 2020

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj