NowościAktualności560-konny Bentley Continental GT dostępny za... kilka złotych!

560-konny Bentley Continental GT dostępny za… kilka złotych!

By pojeździć rasowym samochodem wcale nie trzeba go kupować. W ofercie wypożyczalni Panek pojawił się… Bentley Continental GT z 560-konnym silnikiem 6.0 W12.

Wypożyczalnia aut na minuty regularnie zaskakuje swoich klientów. Najpierw do grona miejskich aut dołączyły legendy PRL-u. Później pojawiły się takie ikony jak Wrangler czy Corvette. Teraz przyszedł czas na BMW i8, a nawet Bentleya Continentala GT, który właśnie dołączył do parku maszynowego firmy Panek.

Redakcja poleca: Chcesz pojeździć legendarnym Golfem II? Wystarczy kilka złotych!

Został zaklasyfikowany do aut z grupy Extreme. Wyróżniają się one nie tylko świetnymi osiągami (w tym przypadku sprint do 100 km/h jest kwestią 4,8 s, a prędkość maksymalna sięga 318 km/h) – ich cechą wspólną są też zwiększone stawki za wypożyczenie.

Za każdą minutę za kierownicą Bentleya trzeba zapłacić 3,99 zł. Dochodzi do tego 4,99 zł opłaty za przejechany kilometr. Pokonanie trasy o długości 7 km w czasie ok. 15 min będzie więc kosztowało niecałe 100 zł. Sporo, jednak nie można zapominać, że pierwszy właściciel zapłacił za nowe auto ponad milion złotych, a obecny musi dużo łożyć na serwis czy eksploatację. Dość powiedzieć, że w cyklu miejskim Bentley pali ponad 20 l/100 km.

Zainteresowani mogą dokładnie obejrzeć samochód na stronie firmy Panek.

NEWSY
Polecane
Wybór redakcji