NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Chińskie modele europejskich producentów – RAPORT

Chińskie modele
W Chinach największe firmy motoryzacyjne oferują nie tylko wydłużone modele znanych u nas aut, ale i zupełnie nowe, których nie kupimy nigdzie indziej.

15 mocnych, używanych kombi – ZESTAWIENIE

Mercedes
Auto w nadwoziu kombi jest nie tylko praktyczne, ale może też być równie szybkie jak sedan lub hatchback. Oto przegląd polecanych używanych kombi z mocnymi silnikami.

Zimowe problemy z samochodem – PORADY

Zimowe problemy z samochodem
Zimowe warunki to wyzwanie nie tylko dla kierowcy, ale i samego auta. Podpowiadamy, co sprawdzić w „benzyniakach” i Dieslach, aby samochód bezproblemowo sprawował się w niskich temperaturach.

Nowy pomiar zużycia paliwa – RAPORT

Test spalania
Cykl pomiarowy WLTP stopniowo wypiera przestarzały NEDC, tym samym przedstawiając bardziej realne wyniki średniego zużycia paliwa nowych aut.

Jaki silnik byś wybrał?

Paliwa
Obecnie w większości krajów Europy spada popularność diesla i rośnie udział samochodów hybrydowych. A wy jaki rodzaj silnika byście wybrali, kupując w tym momencie...

Citroen DS3/DS 3 (od 2009 r.) – OPINIE

Citroen DS3
Nie odbiega stylem od konkurentów premium, ale jest od nich znacznie tańszy. Oto opinie o Citroenie DS3, zebrane w programie Wybór Kierowców.

Zadbaj o auto jak profesjonalista. cz.1 – nadwozie – PORADY

Czyszczenie samochodu
Podpowiadamy, za pomocą jakich środków i w jaki sposób umiejętnie zadbać o swoje auto. Oto część pierwsza naszego poradnika – mycie nadwozia.

Zadbaj o auto jak profesjonalista. cz.2 – wnętrze – PORADY

Czyszczenie wnętrza
Środek auta bywa trudniejszy do wyczyszczenia niż karoseria. I również wymaga specjalnych środków. Oto poradnik, jak profesjonalnie umyć wnętrze samochodu.

Nawigacje w smartfonie – TEST

Test nawigacji
Współczesne nawigacje mają nie tylko doprowadzić kierowcę do celu, ale też zrobić to możliwie jak najszybciej i bez mandatów. Oto porównanie sześciu aplikacji działających na smartfonach.

Niepokojące wycie w aucie – PORADY

Wycie w aucie
Wycie jest jednym z niepokojących odgłosów, które mogą pojawić się w aucie. Przedstawiamy elementy, z których może pochodzić.

12 najciekawszych używanych

12 uzywanych
Oto 12 najciekawszych, tegorocznych propozycji według dziennikarzy tygodnika "Motor". A który z nich jest waszym zdaniem najlepszy?

Citroen C4 II (od 2010 r.) – OPINIE

Citroen C4 II
Dopracowany, ale niczym nie wyróżniający się kompakt - zupełne przeciwieństwo poprzednika. Oto opinie o drugiej generacji Citroena C4, zebrane w programie Wybór Kierowców.

Test przestronności – cz. 2: SUV-y i minivany (miejskie, średnie, duże),...

Wysokość z tyłu - pomiar
Redakcyjne pomiary tygodnika „Motor” wyłoniły najprzestronniejsze i najciaśniejsze auta w 14 segmentach. Oto wyniki w klasach: SUV-y (miejskie, średnie, duże), minivany (miejskie, średnie, duże), auta sportowe i kabriolety.

Test przestronności (cz. 1: auta mini, miejskie, kompaktowe, klasy średniej, wyższej,...

Przestronność
Redakcyjne pomiary tygodnika „Motor” wyłoniły najprzestronniejsze i najciaśniejsze auta w 14 segmentach. Oto wyniki w klasach: auta mini, miejskie, kompaktowe, klasy średniej, wyższej, luksusowej.

Najciekawsze sportowe Skody – HISTORIA

Skoda niegdyś uchodziła za „tańszego Volkswagena”, ale i jej nie brakowało modeli przyprawiających o szybsze bicie serca. Także przed wykupieniem przez niemieckiego giganta.