NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Jak myć na myjni bezdotykowej – PORADY

Myjnia bezdotykowa
Mycie auta pod wysokim ciśnieniem nie tylko nie domyje całego brudu, ale też może uszkodzić lakier na karoserii. Podpowiadamy, jak poprawnie i bezpiecznie umyć samochód na myjni bezdotykowej.

Mitsubishi ASX (od 2010 r.) – OPINIE

Mitsubishi ASX
Zdążył się opatrzeć na ulicy, ale nie powinno to przeszkadzać w poszukiwaniach Mitsubishi ASX z drugiej ręki. A warto, bo to dość porządny SUV. Oto opinie użytkowników o tym modelu zebrane w programie Wybór Kierowców.

Poradnik kupującego używane „Youngtimery” już w kioskach

Motor poradnik kupującego używane Youngtimery
Zapowiedź nowego katalogu "Motoru" - Poradnik kupującego używane Youngtimery i auta klasyczne.

5 największych zwrotów akcji u Peugeota – HISTORIA

Peugeot
Motoryzacyjne realia są bezlitosne i często zmuszają producentów do zmian taktyki w projektowaniu aut. Zobaczmy, jakie zmiany następowały w gamie Peugeota.

Ranking autoryzowanych stacji obsługi – RAPORT

ASO
Dzięki wysokiej renomie ASO serwisowanie auta staje się łatwiejsze dla kierowcy. W sieci których marek można liczyć na wysoką jakość obsługi?

Problematyczne klapki dolotu – PORADY

Klapki dolotu
Wymiana kolektora, a nawet całego silnika - tak może się skończyć zlekceważenie uszkodzonych klapek układu dolotowego. Jakie są objawy tej usterki i jak jej zapobiec?

Peugeot 5008 czy Renault Koleos

5008 vs Koleos
Dwie konkurujące ze sobą nowości z segmentu SUV-ów: Peugeot 5008 i Renault Koleos. Który z tych francuskich samochodów jest waszym zdaniem ciekawszym modelem? Głosujcie w...

Ucieczka przed policją – PRZEPISY

Kontrola drogowa
Nie zatrzymasz się do kontroli? Możesz nie tylko stracić na długo prawo jazdy, ale też pójść na kilka lat do więzienia.

Nissan Note (2005-2013) – OPINIE

Nissan Note
Oferuje wiele przestrzeni w małym nadwoziu, a przy tym nie jest drogi. Oto, co mają do powiedzenia właściciele Nissana Note w programie Wybór Kierowców.

Modele i wersje nadwoziowe aut w UE – RAPORT

Gama modelowa - Skoda
Popularne marki mają w ofercie ponad 20 modeli aut. Rekordzistą jest jednak Mercedes, także pod względem wersji nadwoziowych.

Przegląd instalacji gazowej – PORADY

Kontrola instalacji LPG
Zamontowanie gazu w samochodzie gwarantuje niższe rachunki za paliwo, ale może też przysporzyć problemów. Aby ich uniknąć, warto robić coroczny przegląd instalacji LPG.

Podstępne ograniczenia prędkości – PORADY

Mylnie ustawione znaki lub głębsze znaczenie niektórych z nich sprawiają, że kierowcy nie zawsze zdają sobie sprawę z dozwolonej prędkości na danym odcinku drogi. Przedstawiamy 10 specyficznych sytuacji i podpowiadamy, jak się zachować.

Zimówka w lecie – czy to bezpieczne? – OPONY

Opona zimowa latem
Jazda na oponach letnich w zimę niesie za sobą duże niebezpieczeństwo. Czy podobnie jest z zimówkami w porze letniej? Oto nasz test zachowania się opon zimowych w lecie.

Wycena pojazdu podczas badania technicznego

Badanie okresowe
Podczas corocznego, obowiązkowego przeglądu oceniana jest sprawność techniczna pojazdu. Czy przy okazji, chcielibyście mieć możliwość dokonania wyceny swojego pojazdu? Głosujcie w naszej sondzie! Czy chciałbyś...

Hyundai i40 (od 2011) – OPINIE

Hyundai i40
Zwraca uwagę na ulicy, ale lepiej nim nie szaleć na autostradzie. Oto opinie użytkowników Hyundaia i40, zebrane w programie Wybór Kierowców.